Novinky

arr315.11.2017 - Viverra tellus in hac habitasse platea. Sit amet mattis nulla aliquet.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr310.10.2017 - Aliquam sem fringilla ut morbi interdum.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr35.10.2017 - Sapien faucibus et molestie ac feugiat sed lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore...

Najpredávanejšie

Cena 59 €
Cena 18 €
Cena 23 €

Úvod » Detské

Detské


Detské kraťase "Jungle" sú ľahučké, tenké a zlatá potlač im dodá luxusný vzhľad. Vyrobený len LIMITOVANÝ počet kusov! Kraťase sú vyrobené z dizajnérskej mercerovanej (nekrčivá) 100% bavlny.
 

Cena 15 €

Novinka
Top produkt


Štýlové detské tričko " Jungle" je vyrobené zo 100% bavlny.
 

Cena 14 €

Novinka
Top produkt


Detské opaľovačky "Jungle" sú vo FT jedným z najpredávanejším produktom tohto roku. Sú vyrobené z americkej dizajnérskej 100% mercerovanej bavlny (nekrčivá úprava), ktorá je vysoko kvalitná a príjemná na dotyk. Látka je potlačená zlatou farbou a dodáva tak krásny luxusný vzhľad. Farby na látke sú stále i po častejšom praní.   Tak ako aj pri ostatnom tovare z dizajnérskych látok, tak aj tieto opaľovačky sú vyrobené len v LIMITOVANOM počte kusov!
 

Cena 23 €

Novinka
Top produkt


Detské opaľovačky sú tento rok hitom Fairy tale. Sú vyrobené z dizajnérskej 100% mercerovanej (nekrčivej) bavlny. Sú štýlové a maximálne pohodlné. Farba a materiál je v top kvalite, pri častejšom praní nemení tvar ani farbu.   Odporúčame si k opalovačkám zakúpiť i šatku do vlasov (máme dve veľkosti - detskú aj dámsku).   Limitovaný počet kusov!!!!
 

Cena 23 €

Novinka
Top produkt


Detská sukňa "Jungle Flowers" je vyrobená z dizajnérskej americkej mercerovanej (nekrčivá úprava) 100%bavlny. Použitá látka je tej najvyžšej kvality.  Aj pri častejšom praní látka ja farebne aj materiálovo stála.   K sukienke odporúčame zakúpiť aj šatku do vlasov, ktorú nájdeš v sekcii doplnky. (máme dve veľkosti dámsku aj detskú)
 

Cena 18 €

Novinka
Top produkt


Detské opaľovačky "Morská perla" sú pohodlné a tak kráááásne! Sú vyrobené z dizajnéskej mercerovanej 100% bavlny a majú nádhernú perleťovú potlač, ktorá sa aj častým praním nevyperie a ani nezmení tvar.   Tak ako aj ostatný tovar z dizajnérskych látok aj tieto opaľovačky sú LIMITKA!  
 

Cena 23 €

Novinka
Top produkt


Detské opaľovačky "Rose" sú nádherným doplnkom v detskom šatníku a vaše dievčatko v nich bude rozprávkovo rozkošné. Zlatá potlač na látke pôsobí luxusne. Opaľovačky sú vyrobené luxusnej z dizajnérskej mercerovanej 100% bavlny (nekrčivá úprava látky)!   Limitovaný počet kusov!!!  
 

Cena 25 €

Novinka
Top produkt


Detské kraťase "BASIC" v horčicovej farbe sú vyrobené z kvalitnej mäkučej teplákoviny (100% bavlna) vyrobenej na Slovesnku.
 

 Bolo mi cťou navrhnúť a ušiť krásne oblečenie a doplnky pre ďalšiu nevestu. Svadba Andrejky a Romana bude vo folk, ale zároveň modernom štýle. Ženícha a ich spoločného syna sme zladili do rovnakých košiel a klobúkov! A ak chceš mať aj ty takúto košeľu, ktorá sa dá využiť aj počas bežných dní, bude ti u nás ušitá namieru.
 

Cena 27 €Bolo mi cťou navrhnúť a ušiť krásne oblečenie a doplnky pre ďalšiu nevestu. Svadba Andrejky a Romana bude vo folk, ale zároveň modernom štýle. Ženícha a ich spoločného syna sme zladili do rovnakých košiel, klobúkov a synčekovi sme ku košeli spravili tepláčiky v kráľovskej modrej farbe! Tepláky si môžeš na objednávku u nás objednať a budú ti vyrobené do dvoch pracovných týžňov.
 

Cena 14 €


Dôležité odkazy

Kontakty

Fairy tale | Mgr. Veronika Sláviková

Adresa: M.R.Štefánika 33, Vrbové

PSČ: 922 03

Email: fairytale.vs@gmail.com

Telefón: +421 907 187 874

ZjZhYzgwY2