Novinky

arr315.11.2017 - Viverra tellus in hac habitasse platea. Sit amet mattis nulla aliquet.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr310.10.2017 - Aliquam sem fringilla ut morbi interdum.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr35.10.2017 - Sapien faucibus et molestie ac feugiat sed lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore...

Najpredávanejšie

Cena 39 €
Cena 59 €
Cena 89 €

Úvod » Folk

Folk


Luxusný kabátik "Daniela" vo folk prevedení je vyrobený zo 100% bavlny a tých najkvalitnejších folklórnych stúh. Naše kabátiky sú originálne a ani jeden nie je rovnaký. Ak máš záujem o kabát "Daniela", radi ti taký vyrobíme namieru avšak s menšími obmenami (napr. farba stuhy, strapcov...). Preto, prosím pri objednávke zadaj tvoje telefónne číslo aby sme sa s tebou mohli skontaktovať a dohodnúť si tvoj personalizovaný kabátik.    
 

Cena 79 €Pri navrhovaní tejto vesty, tak ako aj pri iných folk kabátikoch a vestách,  som sa nechala inšpirovať slovenským krojom. Nemali by sme zabúdať na naše tradície a preto si myslím, že folklórne detajly by sa mali v naších šatníkoch objavovať častejsie a úžasne sa dajú kombinovať s elegantným, ale i športovým oblečením. Vesta je originál a bude pre teba vyrobená namieru.  
 

Cena 79 €

Novinka
Top produkt


Bolo mi cťou navrhnúť a ušiť krásne oblečenie a doplnky pre ďalšiu nevestu. Svadba Andrejky a Romana bude vo folk ale zároveň modernom štýle. Túto sukiensku si nevesta oblečie hneď po sobášnom obrade. A ak chceš mať aj ty takúto sukňu, ktorá sa dá využiť aj počas bežných dní, bude ti u nás ušitá namieru.
 

Cena 45 €Bolo mi cťou navrhnúť a ušiť krásne oblečenie a doplnky pre ďalšiu nevestu. Svadba Andrejky a Romana bude vo folk, ale zároveň modernom štýle. Túto zásteru spolu so sukienskou si nevesta oblečie hneď po sobášnom obrade. Tá jej potom bude pripomínať tieto krásne chvíle počas  varenia pre svojho manžela každý deň.
 

Cena 25 €Bolo mi cťou navrhnúť a ušiť krásne oblečenie a doplnky pre ďalšiu nevestu. Svadba Andrejky a Romana bude vo folk, ale zároveň modernom štýle. Ženícha a ich spoločného syna sme zladili do rovnakých košiel a klobúkov! A ak chceš mať aj ty takúto košeľu, ktorá sa dá využiť aj počas bežných dní, bude ti u nás ušitá namieru.
 

Cena 27 €Bolo mi cťou navrhnúť a ušiť krásne oblečenie a doplnky pre ďalšiu nevestu. Svadba Andrejky a Romana bude vo folk, ale zároveň modernom štýle. Ženícha a ich spoločného syna sme zladili do rovnakých košiel a klobúkov! A ak chceš mať aj ty takúto košeľu, ktorá sa dá využiť aj počas bežných dní, bude ti u nás ušitá namieru.
 

Cena 49 €Bolo mi cťou navrhnúť a ušiť krásne oblečenie a doplnky pre ďalšiu nevestu. Svadba Andrejky a Romana bude vo folk, ale zároveň modernom štýle. Ženícha a ich spoločného syna sme zladili do rovnakých košiel, klobúkov a synčekovi sme ku košeli spravili tepláčiky v kráľovskej modrej farbe! Tepláky si môžeš na objednávku u nás objednať a budú ti vyrobené do dvoch pracovných týžňov.
 

Cena 14 €


Dôležité odkazy

Kontakty

Fairy tale | Mgr. Veronika Sláviková

Adresa: M.R.Štefánika 33, Vrbové

PSČ: 922 03

Email: fairytale.vs@gmail.com

Telefón: +421 907 187 874

NmUxNzk